Teta drogerie akční leták: od 4.3. - 15.3.2021 strana 4/9

 

 
Objevte akční slevy v drogerii Teta od 4.3.

Akční nabídka

nový sortimentvtetě=e olest a horečka panadol novum 500 mg 12 tablet snižuje horečku a bolest při chřipce, nachlazení a jiných infekčních onemocněních, o bsa huje paracetamol 32 olest á horečká paralen 500 mg 12 tablet působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu, obsahuje paracetamol paralem500 -25% olest a horečka paralen horký nápoj bez cukru 12 dávek pomáhá při akutních bakteriálních a virových infekcích, txjlesti zubů, paralem' hlavy, neuralgie. bolesti svalů nebo kloubů, obsahuje l*vý k 12 léči* k vrittnimu psi• fléte v 29 pečivé v paracetamol -29% i 84 bolest a horečka nurofen junior pomeranč 12 žvýkacích tobolek ulevuje od mírné až středně silné bolesti, zmírňuje příznaky chřipky a nachlazení, snižuje horečku, obsahuje ibuprofen nurof€n bolest a hoŕečka nurofen pro děti urof€ pomeranč 100 ml, jahoda ml suspenze pro děti již od 3 měsíců. rychlá a účinná obsahuje dávkovací stříkačku pro snadné a přesné dávkování, obsahuje ibuprofen bolest horečka lbalgin ibalgin baby 100 ml tlumí mírné až středně silné ex)lesti a snižuje horečku při chřipce, obsahuje ibuprofen v potřeby kašel 14ľ •mlini.ru ť tle kašel 129 99 sc s ti kašel herbalmed medical pastilky dr.weiss stof•kašel zdmtn stopkašel medical sirup dr.weiss 200+100 ml navíc ulevuje při suchém a vlhkém kašli a škrábání v zklidňuje vx'drážděný krk a bolest v krku 189 stopkašel herbalmeo• zd 20 pastilek trojí účinek při kašli, zánětu a bolesti v krku. rychlé. účinné a bezpečné řešení 1 ks 6,00 stopkašel dr. weiss sirup pro děti 200+100 ml navíc pomáhá při kašli a pro pasflenĺ i munitnĺho systému pro děti od roku l 633,00 189 nachlazení celaskon horký nápoj 300 mg + zinek 5 mg 14 sáčků obsahuje vitamin c a zinek. které přispfiuajĺ normální funkci imunitnfro systému, s příchutí pomeranče 1 hszg,s6 celaskon: -25% nabídka výrobků se může na jednotlivých prodejnách lišit vitaminy b-komplex sanofi 30 tablet, sanofi forte 20 tablet přispívá h činnosti soustavy% udržení normálního stavu pokožky a sliznic, a snížení míry únavy a vyčerpání 1 1,50 'tmy. minerálv magne bg forte 50 tablet přispívá ke a vyčerpání, normální funkci nervů a k normální psychické činnosti magne bg 1 ks 3,40 -29% 169